Privatumo politika

Statinio projektas, MB įmonei priklausančioje Statinio projektas svetainėje yra renkami ir valdomi jūsų asmeniniai duomenys.

Ši Privatumo politika išaiškina, kaip Statinio projektas naudoja jūsų asmeninius duomenis bei pateikia priežastis jūsų asmeninių duomenų rinkimui. Dėl to, prieš naršant Statinio projektas svetainėje, perskaitykite šį dokumentą.

Mes užtikriname jūsų asmeninių duomenų saugumą ir konfidencialumą.

Asmeniniai duomenys, kuriuos renkame:
Kuomet naršote Statinio projektas, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį – naršyklė, IP adresas, laiko juosta ir jūsų įrenginio slapukai. Taip pat renkame statistinius duomenis apie naršymą svetainėje: puslapiai, kuriuose apsilankote, produktai, kuriuos peržiūrite bei kita svetainės naršymo informacija. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“. Taip pat, galime rinkti asmeninius duomenis, kuriuos jūs mums suteikiate (vardas, pavardė, adresas, mokėjimo informacija ir t.t.) sukurdami paskyrą mūsų svetainėje.

Kodėl renkame jūsų duomenis?

Jūsų duomenų saugumas mums yra ypatingai svarbus, dėl to renkame ir valdome tik būtiniausius jūsų asmeninius duomenis, be kurių negalėtume užtikrinti sklandaus svetainės veikimo. Automatiškai renkami duomenys yra naudojami svetainės analitikoje. Tačiau užtikriname, kad statistinėje informacijoje neįmanoma atpažinti konkrečių vartotojų tapatybės.

Galite apsilankyti mūsų svetainėje, nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima identifikuoti jūsų asmens tapatybę. Tačiau, jeigu norėsite pasinaudoti mūsų svetainės funkcijomis, užpildysite mūsų kontaktinę formą, tuomet taip galite suteikti mums savo asmeninių duomenų: el. pašto adresą, vardą, pavardę, įmonės pavadinimą, telefono numerį. Tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkysime iš Jūsų gautus Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, el. pašto adresą ir telefono numerį (fizinio asmens atveju) arba juridinio asmens pavadinimą, atstovo vardą ir pavardę, pareigas, kontaktinį el. pašto adresą, bei telefono numerį (juridinio asmens atveju).
Turite pasirinkimą nesuteikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tokiu atveju negalėsite naudotis dauguma svetainės teikiamų funkcijų. Svetainės lankytojai, nežinantys, kokią informaciją privalome rinkti, gali susisiekti su mumis el. paštu info@statinioprojektas.lt.

Slapukų naudojimas analitikai, rinkodarai bei pakartotinei reklamai

Google Analytics. Šioje svetainėje naudojame „Google Analytics“, svetainės lankytojų naudojimo analizavimo paslaugą teikiamą „Google“. „Google Analytics“ – tai „Google“ analizės įrankis, kurį naudodami svetainių ir programų savininkai gali lengviau suprasti, kaip lankytojai sąveikauja su jų svetainėmis arba programėlėmis Jis gali naudoti slapukų rinkinį informacijai rinkti ir ataskaitai apie svetainės naudojimo statistiką sistemoje „Google“ pateikti, asmeniškai neidentifikuojant atskirų lankytojų.

Jei prieštaraujate slapukų įrašymui į Jūsų įrenginį analizės tikslais, Jūs galite pasinaudoti „Google“ suteikiama galimybe įsidiegti dažniausiai naudojamų interneto naršyklių plėtinį, kuris išjungia „Google Analytics“ veikimą Jums naršant internete. Plėtinį galite atsisiųsti adresu https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en. Įdiegus šį plėtinį, „Google Analytics“ veikimas bus išjungtas visiškai, ne tik Mūsų svetainėje.

Taip pat informuojame, kad šioje svetainėje naudojame papildomas „Google Analytics Advertising features“ funkcijas „Demografiniai rodikliai ir pomėgiai“ bei „Pakartotinė reklama“. 

„Demografiniai rodikliai ir pomėgiai“ funkcijos veikimui mes naudojame „Google Analytics“ slapukus bei „DoubleClick“ slapukus, kad galėtumėme gauti agreguotą ir anoniminę demografinę bei pomėgių informaciją apie Mūsų svetainės lankytojus.

„Pakartotinė reklama“ šios funkcijos pagalba Mūsų svetainės lankytojams, kurie lankėsi Mūsų svetainėje ir/ar susidomėję Mūsų paslaugomis per reklaminį pranešimą, pakartotinai teikti mūsų administruojamus reklaminius pranešimus „Google“ partnerių svetainėse.

Jūs turite galimybę išjungti personalizuotą pakartotinės reklamos rodymą pakeisdami nustatymus https://adssettings.google.com.

Daugiau informacijos, kaip „Google“ naudoja Jūsų informaciją reklamos skelbimui https://safety.google/privacy/ads-and-data/?hl=lt.

Jūsų teisės:

Jeigu esate Europos gyventojas, jūs turite įvairių teisių, susijusių su jūsų asmens duomenų apsauga:

Teisė būti informuotam.
Teisė gauti savo informaciją, kurią mes tvarkome.
Teisė taisyti netikslią ar neteisingą informaciją apie jus.
Teisė ištrinti visus duomenis apie jus.
Teisė apriboti duomenų tvarkymą.
Teisė perkelti visus surinktus duomenis apie jus kitam valdytojui.
Teisė paprieštarauti asmens duomenų tvarkymui.
Teisės, susijusios su automatinių duomenų valdymu.
Jeigu norite daugiau informacijos, susisiekite su mumis pasinaudoję žemiau pateikta kontaktine informacija.

Perspėjame, kad valdome Europos gyventojų asmeninius duomenis, norėdami išpildyti jūsų užsakymus arba kitaip įgyvendinti tikslus, išvardytus dokumento pradžioje. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų duomenys gali būti perkelti už Europos ribų (pavyzdžiui, į Kanadą arba JAV).

Nuorodos į kitas svetaines:

Mūsų svetainėje gali būti kitų svetainių, kurių mes nevaldome, nuorodos. Pažymime, kad mes nesame atsakingi už kitų svetainių ar trečiųjų šalių asmeninių duomenų rinkimo procesus. Palikus mūsų svetainę, rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių svetainių privatumo politikas.

Duomenų apsauga:

Jūsų asmeninių duomenų apsaugai pasitelkiame aukščiausios kokybės serverius, kuriuos gali pasiekti tik įgalioti asmenys. Mes reguliariai stebime savo sistemas, norėdami nustatyti, ar nėra kokių nors pažeidžiamų vietų ar kibernetinių atakų, kurių metu galėtų nukentėti jūsų asmeniniai duomenys. Nepaisant to, negarantuojame absoliutaus jūsų asmeninių duomenų saugumo.

Duomenų atskleidimas:

Įstatymo numatyta tvarka pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmeninius duomenis, jei reikėtų apginti savo teises, savo ir aplinkinių saugumą, ištirti nusikaltimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą atskleisti jūsų asmeninius duomenis.

Kontaktinė informacija:

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie šią privatumo politiką arba apie jūsų asmeninius duomenis, kreipkitės į mus el. paštu info@statinioprojektas.lt.